Karina Mazur

mgr Karina Mazur - specjalista podolog

Jestem absolwentką UŚ oraz Akademii Podoligii w Katowicach. Pracę w zawodzie podologa rozpoczęłam w 2015 roku. Od tamtej pory systematycznie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Moja praca końcowa w Akademii Podologii dotyczyła tematu "Pacjent onkologiczny i hematologiczny w gabinecie podologicznym", dlatego na zabiegi  i terapie zapraszam nie tylko osoby zdrowe, ale również osoby z tzw. grupy ryzyka, czyli osoby obarczone chorobami przewlekłymi typu: cukrzyca, łuszczyca, AZS, RZS, pacjentów po radio lub chemioterapii. Diabetyków zapraszam na badania profilaktyczne stopy cukrzycowej. Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta i profesjonalny dobór terapii podologicznych.

Alicja Bryl

Alicja Bryl 

Absolwentka kosmetologii, od 10 lat w branży.

Obecnie specjalizuje się w podologii. W swojej pracy najbardziej lubi odnajdywanie przyczyn problemów, tak aby skutecznie im zapobiegać. Ważnym elementem w jej życiu zawodowym jest edukacja klientów i profilaktyka. Do każdego podchodzi indywidualnie i z empatią.

Julia Kravtsova

Julia Kravtsova

Julia jest doświadczonym podologiem z Kijowa z wieloletnią praktyką.

Od maja 2022 w PodoSilesii profesjonalnie pomaga naszym klientom we wszelkich problemach stóp.

Julia w branży jest już 20 lat.  Odbywała szkolenia w firmach takich jak Plastek, LCN concern foot, Cosmotrade. Od 12 lat prowadziła w Kijowie własny gabinet podologiczny.

cert
cert julia 3_edited.jpg
cert_Julia 2_edited.jpg
cert julia 4_edited.jpg
cert_Julia_edited_edited.jpg

Шановне Панство! Дуже вдячна Польше за прихісток, за можливість знову працювати та займатися улюбленою справою. Я з Київа. В практиці 20 років. Навчалась в компаніях Plastek, LCN concern foot, Cosmotrade. Остані 12 років мала приватну практику. Мені дуже пощастило познайомитися з пані Каріною  Мазур, сердешною жінкою та професіоналом в подологіі, яка приняла мене в свою подологічну команду. Рада запрошувати всіх хто потребує подологічної уваги та допомоги!

Karina%20Mazur%20cert%20podo%20wszystkie
Karina Mazur cert podo wszystkie-04.jpg
Karina%20Mazur%20cert%20podo%20wszystkie
Karina Mazur cert podo wszystkie-02.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-05.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-06.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-15.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-13.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-11.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-14.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-12.jpg
Karina Mazur cert podo wszystkie-10.jpg